Procesbeheersing Finance & Control bij ZonMw

Hoe fijn is het als (nieuwe) medewerker om in een organisatie precíés te weten hoe de processen lopen en wie welke verantwoordelijkheid heeft? En het belangrijkste, wat is jouw bijdrage in het gehele proces? Hoe beheersen jullie processen in de organisatie of afdeling?

Michelle van Kuijzen en David Dorrestein hebben ZonMw geholpen met het in kaart brengen en beheren van hun Finance & Control processen. Lees hier verder: https://www.improven.nl/featured_item/procesbeheersing-finance-control/

Tot slot willen ze ZonMw bedanken voor alle vertrouwen en de fijne samenwerking. “Het is prachtig om te zien hoe gemotiveerd en betrokken iedereen was bij dit project”.

ZonMw over ons: ‘Improven heeft op een constructieve manier met onze medewerkers alle processen geïdentificeerd en beschreven. Wij waarderen de deskundigheid en prettige samenwerking met IMPROVEN.’

#improven #zonmw #processen #verbeteren #finance

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.